Scroll to navigation

BASHBUG(1) General Commands Manual BASHBUG(1)

НАЗВА

bashbug - сповіщення про ваду у bash

КОРОТКИЙ ОПИС

bashbug [--version] [--help] [адреса-електронної-пошти]

ОПИС

bashbug є скриптом командної оболонки, який допомагає користувачам складати і надсилати електронною поштою звіти у стандартному форматі щодо вад, що стосуються bash. bashbug викликає редактор, який визначено змінною середовища EDITOR для тимчасової копії каркаса форматованого звіту щодо вади. Користувачеві слід заповнити відповідні поля і вийти з редактора. Після цього bashbug надішле електронною поштою заповнений звіт на адресу bug-bash@gnu.org або адресу-електронної-пошти. Якщо звіт не може бути надіслано електронною поштою, його буде збережено до файла dead.bashbug у домашньому каталозі користувача, який викликав програму.

Каркас форматованого звіту щодо вади складається з декількох розділів. У першому розділі буде зібрано відомості щодо архітектури комп'ютера, операційної системи, версії bash та середовища збирання. У другому розділі має бути заповнено опис вади. У третьому розділі має бути опис способу відтворення вади. Необов'язковий четвертий розділ призначено для пропонованого виправлення. Ми будемо раді вашим виправленням.

СЕРЕДОВИЩЕ

bashbug використовуватиме такі змінні середовища, якщо їх визначено:

Визначає бажаний редактор. Якщо EDITOR не встановлено, bashbug спробує виявити один з декількох альтернативних редакторів, зокрема emacs. Якщо bashbug не зможе знайти жодного з альтернативних редакторів, буде виконано спробу запустити vi.
Каталог, у якому буде збережено звіт щодо вади, якщо надіслати його електронною поштою не вдасться.
Каталог, у якому слід створити тимчасові файли і каталоги.

ДИВ. ТАКОЖ

bash(1)

АВТОРИ

Brian Fox, Free Software Foundation
bfox@gnu.org

Chet Ramey, Західний резервний університет Кейса
chet@po.cwru.edu

ПЕРЕКЛАД

Український переклад цієї сторінки посібника виконано Yuri Chornoivan <yurchor@ukr.net>

Цей переклад є безкоштовною документацією; будь ласка, ознайомтеся з умовами GNU General Public License Version 3. НЕ НАДАЄТЬСЯ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ.

Якщо ви знайшли помилки у перекладі цієї сторінки підручника, будь ласка, надішліть електронний лист до списку листування перекладачів: trans-uk@lists.fedoraproject.org.

1 серпня 2020 року GNU Bash 5.1