Scroll to navigation

mkvinfo(1) Користувацькі команди mkvinfo(1)

НАЗВА

mkvinfo - Роздрукувати інформацію про елементи в файлах Matroska(TM)

КОРОТКИЙ ОПИС

mkvinfo [options] {source-filename}

ОПИС

Ця програма робить списки всіх елементів, що містяться в Matroska(TM). Вихідні дані можуть бути обмежені списком доріжок у файлі, включаючи інформацію про використовувані кодеки.

-a, --all

За замовчуванням mkvinfo(1) зупиняється, коли стикається з першим кластером. Крім того, вона не показує певні елементи, що часто зустрічаються. За допомогою цього параметра mkvinfo(1) продовжить обробку незалежно від рівня детальності та покаже всі елементи.

-c, --checksums

Обчислює та відображає контрольну суму Adler-32 для кожного кадру. Корисно лише для відлагодження.

-o, --continue

За замовчуванням mkvinfo(1) зупиняється, коли стикається з першим кластером. За допомогою цього параметра mkvinfo(1) продовжить обробку незалежно від рівня детальності.

-p, --hex-positions

Показує позиції всіх елементів у шістнадцятковому форматі, незалежно від рівня детальності.

-P, --positions

Показує позиції всіх елементів у десятковому форматі незалежно від рівня детальності.

-s, --summary

Показує лише короткий підсумок того, що mkvinfo(1) знаходить, а не кожен елемент.

-t, --track-info

Показує статистику для кожної доріжки в докладному режимі. Також встановлює детальність на 1, якщо раніше вона була на рівні 0.

-x, --hexdump

Показує перші 16 байтів кожного кадру як шістнадцятковий дамп.

-X, --full-hexdump

Показує всі байти кожного кадру як шістнадцятковий дамп.

-z, --size

Показує розмір кожного елемента, включаючи його заголовок.

--command-line-charset character-set

Встановлює набір символів заданого в командному рядку для конвертації. Типово використовується набір символів згідно поточної локалі системи.

--output-charset character-set

Встановлює вихідний набір символів заданого в командному рядку для конвертації. Типово використовується набір символів згідно поточної локалі системи.

-r, --redirect-output file-name

Записує всі повідомлення у файл file-name, замість консолі. Хоча це можна легко зробити за допомогою переспрямування виводу, є випадки, коли цей параметр потрібен: коли термінал повторно інтерпретує вихід перед записом його у файл. Набір символів із --output-charset враховується.

--ui-language code

Використовується примусовий переклад для мови code (наприклад, 'de_DE' для німецького перекладу). Після введення list' як code програма відобразить список доступних перекладів.

--abort-on-warnings

Повідомляє програмі припинити роботу після першого попередження. Код виходу з програми буде 1.

--debug topic

Увімкнути налагодження для певної функції. Цей параметр корисний лише для розробників.

--engage feature

Вмикає експериментальні функції. Список доступних функцій можна запросити за допомогою mkvinfo --engage list. Ці функції не призначені для використання в звичайних ситуаціях.

--gui-mode

Вмикає режим графічного інтерфейсу. У цьому режимі можуть бути виведені спеціально відформатовані рядки, які можуть повідомляти керуючому графічному інтерфейсу, що відбувається. Ці повідомлення мають формат '#GUI#message'. За повідомленням можуть слідувати пари ключ/значення, як у '#GUI#message#key1=value1#key2=value2...'. Ані повідомлення, ані ключі ніколи не перекладаються і завжди виводяться англійською.

-v, --verbose

Бути більш багатослівним. Перегляньте розділ рівні детальності, щоб дізнатися на якому рівні яка інформація буде виведена.

-h, --help

Відображається інформація про використання додатку і відбувається завершення роботи додатку.

-V, --version

Відображається інформація про версію додатку і відбувається завершення роботи додатку.

@options-file.json

Читає додаткові аргументи командного рядка з файлу options-file. Повне пояснення про підтримувані формати для таких файлів див. розділ "Файли параметрів" у посібнику користувача mkvmerge(1).

РІВНІ ДЕТАЛЬНОСТІ

Параметр -v можна використовувати, щоб підвищити рівень детальності mkvinfo(1) і отримати більше інформації про поточний файл.

На рівні 0 mkvinfo(1) друкуватиме лише заголовки доріжок, які він знайде, та їх типи. mkvinfo(1) вийде, як тільки заголовки будуть проаналізовані повністю (більш технічно: як тільки зустрінеться перший кластер). На цьому рівні записи заголовка пошуку та списки cue не відображатимуться — навіть якщо вони розташовані перед інформацією про доріжку.

На рівні 1 mkvinfo(1) також надрукує всі елементи Matroska(TM), які зустрічаються для повного файлу, крім записів заголовка пошуку та записів списків cue. Якщо режим зведення увімкнено, mkvinfo(1) також виведе позицію кадру.

Такого ж ефекту можна досягти за допомогою параметра --continue.

На рівні 2 mkvinfo(1) також надрукує записи заголовка пошуку, записи списків cue і позицію у файлу, де кожний елемент Matroska(TM) може бути знайти.

Такого ж ефекту можна досягти за допомогою параметра --all --positions.

На рівні 3 і вище mkvinfo(1) надрукує деяку інформацію, яка не пов’язана безпосередньо з елементом Matroska(TM). Усі інші елементи друкують лише щойно знайдені елементи. Рівень 3 додає мета-інформацію для полегшення відлагодження (читай: він призначений лише для розробників). Усі рядки, написані рівнем 3, наведені в квадратних дужках, щоб було легко їх відфільтрувати.

ТЕКСТОВІ ФАЙЛИ ТА ПЕРЕТВОРЕННЯ НАБОРУ СИМВОЛІВ

Для детального ознайомлення з тим, як усі інструменти в пакеті MKVToolNix виконують перетворення набору символів, кодування введення/виводу, кодування командного рядка та консольне кодування, будь ласка, перегляньте розділ з ідентичною назвою в посібнику користувача mkvmerge(1)

КОДИ ЗАВЕРШЕННЯ

mkvinfo(1) виходить з одним з трьох кодів виходу:

0 -- Цей код виходу означає, що запуск завершився успішно.

1 -- У цьому випадку mkvinfo(1) видав принаймні одне попередження, але запуск продовжувався. Попередження містить префікс «Попередження:».

2 -- Цей код виходу використовується після того, як сталася помилка. mkvinfo(1) переривається відразу після виведення повідомлення про помилку. Повідомлення про помилки варіюються від неправильних аргументів командного рядка через помилки читання/запису до зламаних файлів.

ЗМІННІ СЕРЕДОВИЩА

mkvinfo(1) використовує змінні за замовчуванням, які визначають локаль системи (наприклад, LANG і сімейство LC_*). Додаткові змінні:

MKVINFO_DEBUG, MKVTOOLNIX_DEBUG і їх коротка форма MTX_DEBUG

Вміст розглядається так, ніби його було передано за допомогою параметра --debug.

MKVINFO_ENGAGE, MKVTOOLNIX_ENGAGE і їх коротка форма MTX_ENGAGE

Вміст розглядається так, ніби його було передано за допомогою параметра --engage.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

mkvmerge(1), mkvinfo(1), mkvpropedit(1), mkvtoolnix-gui(1)

WWW

Остання версія завжди може бути знайдена на веб-сторінці MKVToolNix[1].

АВТОР

Moritz Bunkus <moritz@bunkus.org>

Розробник

ПРИМІТКИ

1.
MKVToolNix
2024-10-19 MKVToolNix 88.0